Co robimy?

Pranie Dywanów & Wykładzin

Dywan działa jak gigantyczny filtr powietrza w domu, zbierając bakterie, sierść zwierząt domowych, pyłki, kurz, piasek, włosy i nasz ciągle łuszczący się naskórek, którym żywią się ROZTOCZA.

Dlaczego nie Karcher?

Duża część społeczeństwa czyści dywany za pośrednictwem różnych „pseudo fachowców„ którzywykonują to odkurzaczami piorącymi (ekstraktorami) potocznie znanymi jako KARCHER.

Usuwanie Roztoczy

POLECANA DLA OSÓB CIERPIĄCYCH Z POWODU ALERGII LUB ASTMY.

Po wcześniejszym czyszczeniu dywanu zostaje naniesiony specjalny środek do efektywnej eliminacji roztoczy i alergenów.

Ozonowanie

Ozonowanie to czysta i ekologiczna dezynfekcja otoczenia i wody. Nie potrzebujesz żadnych środków chemicznych aby odkazić pomieszczenia, usunąć nieprzyjemne zapachy.

Czyszczenie Kostki Brukowej

Czyszczenie, impregnacja, farbowanie kostki brukowej.

Pranie Mebli Tapicerowanych

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem.

Mycie Okien & Powierzchni Szklanych

Myjemy powierzchnie bez względu na porę roku (nawet zimą). Posiadamy system myjący gorącą wodą, gwarantujący najlepsze rezultaty czyszczenia. Zdemineralizowana woda oraz specjalistyczne środki, podnoszą jakość czyszczenia oraz chronią powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem.

Czyszczenie Podłóg

Nasze urządzenia idealnie nadają się do czyszczenia, szlifowania, szorowania, woskowania i olejowania podłogi drewnianych. Bezpieczną pracę szorowarki na miękkim podłożu tj. drewno gwarantuje unikalna głowica czyszcząca z kołami prowadzącymi.