Czyszczenie Parkietów & Podłóg

Czyszczenie wykładzin, dywanów i mebli tapicerowanych
Dzięki technologii jaką używamy w bardzo małym stopniu wykorzystujemy wodę przy czyszczeniu. Szorowarka została zaprojektowana do czyszczenia wszystkich typów powierzchni tekstylnych w każdej sytuacji, pozostawiając niemalże suchą powierzchnię po skończonym czyszczeniu.

Kamień naturalny
Nasze nowo zaprojektowane pady diamentowe StoneFlash są częścią 6-cio etapowego procesu szlifowania, polerowania, i czyszczenia marmuru, lastryko, wapienia itp. System wykorzystujący małe ilości wody jest w stanie zająć się nawierzchnią niemalże każdego rodzaju, a samo czyszczenie i polerowanie znacznie ułatwia.

Płytki i fugi
Połączenie naszego urządzenia, odpowiednich szczotek i zestawu obciążników. Urządzenie generuje tysiące małych drgań doskonale współpracujących ze szczotkami podczas usuwaniu brudu. Wyobraź sobie, że urządzenie to ogromna szczoteczka do zębów wykonująca ruchy rotacyjne, będąca na tyle miękka by nie porysować nawierzchni, ale zarazem na tyle efektowna, że usuwa brud i tłuszcz z porów w kafelkach, szczelin płytek ceramicznych i z fug. Użycie zestawu obciążeniowego sprawi, że usuwanie zanieczyszczeń będzie jeszcze prostsze, dzięki odpowiedniemu dociskowi do czyszczonej powierzchni.

Drewniane podłogi
Nasze urządzenia idealnie nadają się do czyszczenia, szlifowania, szorowania, woskowania i olejowania podłogi drewnianych. Bezpieczną pracę szorowarki na miękkim podłożu tj. drewno gwarantuje unikalna głowica czyszcząca z kołami prowadzącymi. Technologia orbitalna szorowarki nie spowoduję uszkodzeń czy kolistych zarysowań powierzchni drewnianej w porównaniu do konwencjonalnych szorowarek jednotarczowych. Tornado Serwis to recepta na łatwe i efektywne utrzymanie podłogi drewnianych.

Posadzki PCV i usuwanie powłok
Głowica naszego urządzenia nie dotyka bezpośrednio powierzchni, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o popularne, okrągłe smugi i zarysowania na czyszczonej powierzchni. Unikalna konstrukcja naszych maszyn zapobiega również rozchlapywaniu polimeru, więc może zapomnieć o wycieraniu mebli i ścian po skończonej pracy

Beton
Nasze urządzenie może również służyć do czyszczenia powierzchni betonowych, takich jak korytarze szkolne czy patio i innego rodzaju podłóg narażonych na duże natężenie ruchu. Unikalny projekt urzą-dzenia pozwolił wyeliminować konieczność używania agresywnych chemikaliów i dużych ilości wody do usunięcia zanieczyszczeń, nawet tych które zdążyły już wniknąć głęboko w strukturę betonowej podłogi

Inne powierzchnie
Tradycyjne urządzenia szorujące do czyszczenia posadzek poliuretanowych, gumowych mat i innych miękkich lub półtwardych powierzchni, które można znaleźć w holach hotelowych, garażach, szkołach, wykorzystują duże ilości wody do czyszczenia danych powierzchni, a często również i znaczne ilości agresywnych i szkodliwych chemikaliów. Dzięki unikalnej konstrukcji urządzeń zużywają one bardzo małe ilości wody do czyszczenia powierzchni. Ruch rotacyjno-oscylacyjny połączony z zestawem obciążeniowym, padami SuperZorb czy AgiClean, usuwa brud i zanieczyszczenia bez dodatkowego nakładu pracy, pozostawiając podłogę czystą i schnącą zaledwie kilka minut.